O firmie

Na rynku od 2003 roku.

EURO-WELD jest firmą wykonawczą, specjalizującą się w produkcji scrubber'ów, parowników, wymienników ciepła, zbiorników ciśnieniowych, rurociągów i skid'ów, dostarczanych do międzynarodowych klientów.

EURO-WELD jest firmą rodzinną, założoną przez ojca i syna w 2003 roku w Gdańsku. Od 2011 roku mieścimy się w Pszczółkach w woj. pomorskim, ok. 20 km ok Gdańska.

W każdym projekcie naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, które osiągamy poprzez zapewnienie kompetentnej i profesjonalnej obsługi, gwarantując wykonanie wysokiej jakości produktów w uzgodnionym terminie.

Historia firmy

2003

2003
EURO-WELD rozpoczęło działalność w Gdańsku jako spóła cywilna, świadcząc usługi spawalnicze i montażu na instalacjach przemysłowych, przede wszystkim w branży stoczniowej, petrochemicznej i metalowej.

2014 - 2016

2014 - 2016
W związku z dalszym intensywnym rozwojem, EURO-WELD poszerzył swój zakład o kolejną halę produkcyjną, rozdzielając tym samym produkcję w stali nierdzewnej od węglowej. Nowe inwestycje oraz dodatkowe technologie spawalnicze umożliwiły firmie wykonawstwo szerokiej gamy skomplikowanych produktów m.in. dla branży chemicznej i farmaceutycznej.

2011

2011
Właściciele firmy wybudowali własne biuro i halę produkcyjną w Pszczółkach. Od tego roku EURO-WELD rozpoczęło działalność produkcyjną w swoim zakładzie, poszerzając portfolio klientów oraz oferowane usługi na kolejne rynki przemysłowe – energetyczny, spożywczy, ochrony środowiska..

2018 - 2021

2018 - 2021
Firma planuje zakończenie budowy dodatkowego piętra biurowego o powierzchni 200 m2 oraz dodatkowej hali magazynowej o powierzchni 400 m2. Kolejnym etapem w rozwoju spółki będzie budowa hali produkcyjnej na działce o powierzchni 5000 m2.

Misja firmy

Dążenie do doskonałości w dostarczaniu produktów najwyższej jakości poprzez podnoszenie wartości i kwalifikacji na wszystkich poziomach działalności, zwiększając konkurencyjność własną oraz naszych kontrahentów.

Zastosowanie międzynarodowych norm i zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych pracowników gwarantuje nam pomyślną realizację projektów, potwierdzoną przez długoterminową współpracę z naszymi klientami. Stanowi to dla nas dodatkową zachętę do ciągłego rozwoju i dalszego doskonalenia naszej firmy.

01. O firmie

EURO-WELD to zespół ludzi z doświadczeniem zarówno produkcyjnym jak i inżynieryjnym.
Cały personel ma wieloletnią praktykę w branży, co pomaga wdrażać i stosować najlepsze rozwiązania zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

Zatrudniamy wysoko-wykwalifikowaną kadrę, wśród której spotkamy:

 • +
  Inżynierów odpowiedzialnych za nadzór nad produkcją, wsparciem technicznym nad dokumentacją, działem jakości, BHP
 • +
  Pracowników działu marketingu i sprzedaży, księgowości i administracji
 • +
  Certyfikowanych spawaczy wg norm: PN-EN ISO 9606-1, PN-EN ISO 9606-3, PN-EN ISO 9606-4 and AD-Merkblatt 2000
 • +
  Monterów rurociągów, konstrukcji stalowych

Obecnie Firma zatrudnia 90 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem i dywersyfikacją usług, EURO-WELD planuje rozbudować powierzchnię biurową o dodatkowe 200 m2. Biuro na pierwszym piętrze powinno być gotowe na przełomie 2018-19 roku.

Ludzie

02. Personel

EURO-WELD jest właścicielem hal produkcyjnych o całkowitej powierzchni 2000 m2. Posiadamy osobne hale do prefabrykacji elementów ze stali węglowej oraz ze stali nierdzewnej. Maksymalny udźwig przy pomocy suwnic wynosi 10 ton na każdej z hal.

Dodatkowo, firma posiada osobne komory do szkiełkowania i śrutowania, a także przestrzeń do pasywacji stali nierdzewnej oraz malowania produktów ze stali węglowej.

EURO-WELD będzie zwiększać swoje możliwości produkcyjne w odpowiedzi na potrzeby swoich kontrahentów. W związku z tym właściciele firmy zaplanowali budowę wyższej hali, z udźwigiem do 40 ton. Inwestycja przewidziana jest na lata 2020 – 2021.

Produkcja

03. Możliwości produkcyjne